תרגום ולוקליזציה מאנגלית וספרדית לעברית - אודות יוסי רוזנמן

רוזנמן שירותי תרגום
רוזנמן
שירותי תרגום
English  Español  עברית
 

אודות יוסי רוזנמןמאז תחילת עבודתי כעצמאי בשנת 1992, עבדתי ישירות וכקבלן משנה עם חברות היי-טק גדולות – בין היתר Microsoft‏, Intel‏, HP‏, PayPal‏, Kyocera ו- Dell – עם חברות סטרט-אפ ועסקים קטנים ובינוניים, כמו גם עם סוכנויות תרגום בישראל וברחבי העולם.

לימודי פיזיקה ואסטרונומיה באוניברסיטת תל-אביב, חוש טכני מעולה, יכולת למידה עצמית ועניין רב בפיתוחים טכנולוגיים הקנו לי בסיס איתן להבנה מעמיקה של טכנולוגיות חדשות וחדשניות.

מומחה ללוקליזציה

תחום ההתמחות העיקרי שלי הוא לוקליזציה ("גיור") של תוכנות ואתרי אינטרנט, כולל יישומים מבוססי אינטרנט, החל בהתאמה ללוקליזציה בשלב התכנון והעיצוב (אינטרנציונליזציה), עבור בהכנת הקבצים לתרגום והתרגום עצמו וכלה בבדיקת איכות של המוצר הסופי. בפרט, רכשתי ניסיון רב בטיפול באתגרים הייחודיים ללוקליזציה לשפה העברית.

לשם כך, פיתחתי מספר כלים המסייעים בתהליך הלוקליזציה המורכב, כגון טיפול בכמויות גדולות של קבצים, הכנת קובצי מקור לא סטנדרטיים לעבודה עם כלי תרגום ועוד.

◄ למידע נוסף על שירותי לוקליזציה ►

מתרגם טכני

במהלך השנים חרשתי קילומטראג' הגון של תרגום מיליוני מילים במגוון תחומים טכניים – החל בתוכנה וחומרה, עבור במחשבים וציוד היקפי וכלה ברכב, טרקטורים ומכשור רפואי – עבודות שנעשו מתוך הבנה מלאה של החומר והקפדה על טרמינולוגיה מדויקת ורלבנטית.

מומחה לשוני

בנוסף לתרגום ולוקליזציה, רכשתי גם ניסיון רב בעריכה, הגהה ובדיקת איכות של תרגומים. משנת 2003, ובמשך שנים אחדות, שימשתי כמומחה הלשוני ומנהל הטרמינולוגיה של Microsoft (דרך Lionbridge) וכיום אני מבצע עבורם את אבטחת איכות התרגומים והפקות הדפוס בעברית. נוסף על כך, ביצעתי עריכה, הגהה ואבטחת איכות תרגומים בין היתר עבור Novell‏, Motorola‏, PayPal ועוד.

מיומן בכלי תרגום

אני שולט ב- Microsoft Word וב- SDL Trados בצורה מעמיקה ויסודית, כולל כתיבת תוכניות מאקרו מתקדמות ל- Word ופיתוח שיטות עבודה ייחודיות. נוסף לאלה, רכשתי מיומנות רבה ביישומי Microsoft Office ותוכניות אחרות כגון MS HTML Help Workshop, וכן בכלי תרגום ולוקליזציה מסחריים וקנייניים כגון LocStudio ו- Helium של Microsoft או IIDS של Intel.

משתף פעולה עם עמיתים

לפרויקטים בקנה מידה גדול ושירותים הכרוכים בשפות ובתחומים אחרים, אני משתף פעולה עם מתרגמים, עורכים וגרפיקאים מקצועיים ומומחים, שכולם מוכרים לי באופן אישי.

יותר מאשר מתרגם עצמאי

נצלו את המומחיות שלי וקבלו שירותי תרגום בעברית עם ערך מוסף:

פתרונות וייעוץ לוקליזציה

עריכה, הגהה ובדיקת איכות

ניהול לשוני

ניהול טרמינולוגיה

ניהול פרויקטים
דוא"ל: info@rozenman.com
טלפון: ‎077-8841213
נייד: ‎054-4338626
Skype‏: rozenmanyossi לחצו כדי לשוחח בצ'אטלינקדאין טוויטר

   


© כל הזכויות שמורות ליוסי רוזנמן (רוזנמן שירותי תרגום)
שכפול או העתקה של הטקסט או כל חלק ממנו אסורים


20110420